Poptávka

Realizace

Kontaktujte nás, buď telefonicky nebo mailem, a domluvíme se na prvním postupu realizace s ohledem na Vaše požadavky. Po dohodě přijedeme k Vám, kde provedeme prvotní zaměření prostoru, případně se můžeme sejít v naší kanceláři s Vaší dokumentací o místnosti.

Promluvíme si o budoucí kuchyni, vest. skříni, nebo jakémkoliv jiném nábytku. Vyřešíme uspořádání prostoru, ergonomii a celkový design. Rádi předvedeme a pomůžeme vybrat materiály z obsáhlých vzorkovnic, nabídneme vhodný typ dvířek a pracovní desky, dáme Vám na výběr z obsáhlého katalogu kování včetně vnitřního vybavení skříněk a společně vybereme spotřebiče, vhodné do Vaší kuchyně. Se vším poradíme a navrhneme pro Vás optimální řešení. Nábytek vyrábíme na míru a veškeré ATYPY jsou BEZ PŘÍPLATKU.

Pro lepší představu můžete vyzkoušet vzorkovou prodejnu, kde si můžete vše prohlédnout a popř. vyzkoušet.

Fotorealistický návrh kuchyně a cenovou nabídku Vám představíme v nejbližší možné době, vše je nezávazné a zcela zdarma.

Až budete rozhodnutí pro realizaci Vámi vybraného nábytku, podepíšeme smlouvu s objednávkou, kde je uvedena konečná cena a pevný termín dodání. Následně složíte zálohu, která se určí zcela individuálně dle zvolených spotřebičů a celkové ceny díla. Doba samotné realizace závisí od náročnosti, objemu zakázky a aktuální dostupnosti zvolených materiálů.

V době, kdy budeme mít pro Vás zakázku připravenou k montáži, Vás budeme kontaktovat a společně dohodneme přesný termín montáže.