Poptávka

Kancelářský Nábytek

V sekci kancelářský nábytek nabízíme kancelářské stoly, psací stoly, jednací stoly, zásuvkové kontejnery, skříně na šanony, závěsné police, recepce a to vše bez příplatku za atypické rozměry.

Vybavíme jak pracoviště pro jednotlivce, tak i větší kanceláře, nebo expedice.

Kancelářský nábytek vyrábíme stejně jako všechen ostatní nábytek přesně na míru, takže není problém vyrobit jakýkoliv tvar i atypický a to v jakémkoliv množství.

Stolové desky se dělají zesílené a to jak z designového hlediska, tak i z důvodu praktického, pro zamezení prohýbání stolu. Stolové nohy si zákazník může vybrat buď z lamina, nebo kovové z katalogu, či svařované, pevné rámy opatřené kvalitním nástřikem barev dle vlastního výběru. Univerzální podnoží s možností výškové stavitelnosti bez nutnosti jakékoliv úpravy je vhodné i pro řetězení stolů.

Součástí kancelářského nábytku je velký výběr dezénu povrchu v kombinaci s kovovými díly, případně vhodně doplněné skleněnými deskami, či jinými obkladovými panelami. To vše nabízí nepřebernou škálu možností různých skladeb modulů a variant provedení. Tvary a rozměry modulů jsou předurčeny pro vybavení jakéhokoliv prostoru od domácího pracoviště přes kanceláře firmy, reprezentativní recepce až po exkluzivní pracovny manažérů.

Kancelářský nábytek naší firmy, to je spojení vysoké kvality výroby, postavené na využití nejmodernějších obráběcích strojů a dosažené nízké úrovně prodejních cen.

Veškeré ATYPY vyrábíme bez příplatku !

Nábytek je vyráběn především z lamina síla 18mm, který odebíráme od prestižních výrobců Egger, Kronospan, JAF HOLZ.

Přislušenství