Poptávka

Ložnice a vestavěné skříně

Vestavěné skříně na míru jsou ideálním řešením pro maximální využití bytových úložných prostor. Uvnitř je vše prakticky i přehledně uspořádáno na jednom místě.

Vestavěná skříň přispěje k Vašemu většímu domácímu pohodlí i k lepšímu bydlení. V neposlední řadě jsou tyto skříně výrazným estetickým doplňkem interiéru. Vestavěné skříně a zakázkový nábytek na míru vyrábíme přesně podle požadavků klienta s ohledem na efektivní využití bytových prostor a osobní styl každého zákazníka.

Naše firma nabízí výrobu vestavných skříní s posuvnými i otevíracími dveřmi. Pro vnitřní vybavení vestavěné skříně využíváme mnoho doplňků, které Vám zajistí lepší přehled a skladovatelnost. Jako doplňky lze použít drátěné koše, vnitřní zásuvky, výsuvné nebo pevné botníky atp.

Výplně dveří tvoří laminované desky, které patří mezi nejčastější a to díky své snadné údržbě. Jako výplně slouží také zrcadla a barevná skla v pastelových barvách, která jsou podlepená bezpečnostní fólií.

Nábytek a vestavěné skříně na míru Vám vyrobíme s citem pro umístění do zvoleného prostoru. Samozřejmý je správný výběr barev, které společně pečlivě sladíme s Vaším interiérem.

Veškeré ATYPY vyrábíme bez příplatku !

Nábytek je vyráběn především z lamina síla 18mm, který odebíráme od prestižních výrobců Egger, Kronospan, JAF HOLZ.